Partners

Vier Verhuur + Catering

Op zoek naar catering voor een feest of evenement?

Met onder andere deze bedrijven werk ik samen:

Hapas Catering (www.hapascatering.nl)

De Winkel van Jan (www.winkel-van-jan.nl)

Mama Moos (www.mamamoos.nl)

Isabella Fernando, Macarons & Taarten (www.isabellafernando.com)

Cook-Ing (www.cook-ing.nl)

 

Bloemen

Voor prachtige (bruids)boeketten en andere bloemwerken werk ik samen met Flowers and Living: http://flowersandliving.nl/

 

Lichtletters

Voor de mooiste lichtletters werk ik samen met Lumen Lichtletters: http://lumenlichtletters.nl/

 

Fotograaf

Voor bruidsreportages en productfotografie, kan ik Absolut Fotografie aanbevelen: www.absolutfotografie.nl 

 

Locaties

De Coendersborg: www.decoendersborg.nl

De Buitensociëteit : www.buitensocieteitpaterswolde.nl

Café De Sleutel: www.cafedesleutel.nl 

Garnwerd aan Zee: www.garnwerdaanzee.nl

Landgoed Lemferdinge: www.landgoedlemferdinge.nl